fbpx
Події
Бійцю АТО нагрубіянили та вигнали з автобуса на Волині (фото)

У Нововолинську стався прикрий інцидент – водій автобуса нагрубіянив та вигнав військового ЗСУ з автобуса.

Про це повідомляє “Цивільний Корпус “Азов” у своїй групі у “Вконтакте”.

Подія сталася з 20-річним бійцем Мирославом Никитюком. Він купив квиток по пільговому тарифу до Володимира-Волинського на автобус “Нововолинськ-Київ”.

“Азовець” пред’явив квиток водієві. Водій автобуса АА4702НР почав грубіянити АТОвцю – почав лаятися, обзивати “синком”, “брехуном”, казати, що він ніде не був, бо хай на себе подивиться – “який з тебе боєць”, – йдеться у повідомленні.

Після цього боєць 14-ої окремої механізованої бригади ЗСУ звернувся до диспетчера автостанції. Та це нічого не допомогло – водій автобуса почав погрожувати диспетчерові, що викличе поліцію звинувативши хлопця у підроблених документах.

Друг “Дикий” погодився з викликом поліції та запропонував водієві самому визвати наряд, але водій відмовився від цього й випхав атовця з автобуса,
– додали в “Азові”.

У корпусі додали, що простежать, аби водій-невіглас був звільнений або поніс строге покарання.

Як відомо, боєць Мирослав Никитюк брав участь у наступальній операції на Широкине у складі артилерійського дивізіону. Також хлопець захищав Маріуполь.

Після виведення “Азову” із зони АТО хлопець звільнився з полку для того, щоб підписати контракт з 14-ю ОМБ та повернутись на Донбас у складі ЗСУ.

Джерело.