fbpx
Події
Бійка підлітків Насті та Лєри в лісі: б’ють ногами по голові (відео)

У квітні інтернет сколихнуло відео, де знято бійку двох дівчат, оточених натовпом. Жорстокі коментарі підлітків буквально вразили користувачів соціальних мереж. Невже дитячі розбірки можуть бути такими жорстокими?

Сутичку, яку натовп знімав на відео, влаштували 15-річна Анастасія та 13-річна Валерія.

Конфлікт між підлітками виник у соціальній мережі Вконтакті. За версією Анастасії, вона з подругою Мариною не так прокоментували фотографію Валерії, через що остання вирішила з’ясувати стосунки в рукопашний спосіб.

Сім’я Валерії, натомість, наполягає на тому, що Анастасія публічно і довготривало принижувала дівчинку, а тоді ще й виклала її особисті дані – адресу і телефон у соцмережу.  Після короткої словесної перепалки почалася бійка. Дівчата били одна одну не на жарт. Але реакція натовпу просто шокує!

Поради бити в голову, добивати ногами та безліч інших вигуків, що явно стимулювали серйозну жорстокість, могли викликати неабиякі травми, абонавіть – летальний випадок. Щоправда, Валерія на натовп – не реагувала. Відлупцювала суперницю, і просто відійшла. Гірше становище було у Марини – подруги Насті. Одна з дівчат тримала її за волосся, а інша намагалася бити ногами.

Як розбирались батьки дівчат та саму бійку дивиться у сюжеті Надзвичайних новин на ICTV.

Джерело