fbpx

Бідно одягнений хлопчик бавився на телефоні, що продавався в магазині техніки, і продавець з осторогою за ним спостерігав. Проте, він здивувався, коли дізнався навіщо хлопчик це робить

Сучасні школярі в розвинених країнах світу звикли до того, що їх навчання нерозривно пов’язане з комп’ютером. Вони сприймають це як належне. Але є місця, де школярам доводиться дуже непросто.

В одній з бразильських муніципальних шкіл, в V класі навчався звичайний десятирічний хлопчисько, Гільєрме Сантьяго. Сім’я живе в малозабезпеченому районі, де не вистачає зручностей зв’язку. І сам хлопчина в сім’ї молодший з чотирьох дітей.

Гільєрме несподівано став відомим завдяки відео, яке виклав в соціальну мережу одним з менеджерів великого торгового центру. Чоловік працює в магазині Samsung. Співробітники стали помічати в своєму відділі хлопчика, що часто підходить до телефонів. Він включав їх і “зависав” поруч. Перемикав кнопки, дивився в екран, час від часу щось писав на листочку. Продавці були насторожені,  оскільки хлопчина був маленький і спритний та й його одяг був явно не новий. Таким же був скромний рюкзачок.

Працівники магазину дуже боялися, що якщо він вкраде дорогий смартфон, їм доведеться платити за нього зі своєї кишені. Потім вони вирішили, що знахабнілий хлопчисько приходить грати в ігри. Переставши боятися, в одну зі змін менеджер підкрався до хлопчини ближче і, акуратно відрізавши йому шлях до виходу, запитав, навіщо він приходить в їх салон? І що він робить з гаджетами? Хлопчина явно злякався, але відповів, що робить тут уроки.

Співробітник магазину здивувався. Тоді Гільєрме розповів докладніше. У їхній школі цілих 278 учнів, на яких є всього 12 планшетів. Але головне в тому, що інтернет регулюється шкільною радою, і він дуже обмежений, оскільки це досить дорого. У його батьків немає стільки грошей, щоб придбати планшет і платити за інтернет. Тому, щоб зробити завдання, для якого потрібен інтернет, він приходить в магазин і використовує для виходу в Мережу один з телефонів.

Ось сьогодні йому потрібно зробити завдання з географії, на яке знадобиться хвилин десять. Менеджер, вражений тягою дитини до знань, дозволив йому використовувати планшет, на якому працювати набагато зручніше. Хлопчисько з радістю погодився. Зняте відео співробітник виклав в інтернет з коментарями про те, що хоча сім’я не може дозволити собі купити комп’ютер і вивести його в інтернет, дитина знайшла можливість вчитися і отримувати нові знання.

У відповідях багато бразильців написали, що інтернет в країні справді дороги, а малозабезпечені сім’ї не можуть дозволити собі придбати комп’ютер або планшет. Коли ролик набрав у соціальній мережі понад 7,5 млн. переглядів, на нього звернули увагу в компанії Samsung.

Виступаючи від імені компанії, менеджер з обслуговування Nagem group і відповідальний за покупки, Густаво Дуке, заявив, що компанія дарує в сім’ю Сантьяго 2 планшета з повним обслуговуванням. Також пристрої будуть застраховані від несподіваної поломки. Фірма-виробник прийняла рішення, що прагнення до знань, завзятість і кмітливість повинні бути винагороджені. Враховуючи, що в сім’ї не одна дитина, компанія дарує два пристрої.

Батьки знали, що Гільєрме іноді робив уроки в торговому центрі, але ніяк не розраховували на таку популярність. Тим більше, на подарунок від компанії-виробника. Вони впевнені, що такий великодушний жест спонукає їх сина вчитися ще наполегливіше. У яких би ви не були умовах, завжди пробивайтеся до знань і своїх мрій! Доля обов’язково винагороджує працьовитих, наполегливих і сміливих.

You cannot copy content of this page