fbpx
Події
Безвізові подорожі: чому туристам варто купувати страхові поліси та як їх обирати

Без страхового полісу за свої травми доведеться платити з власної кишені. Об 00:00 в неділю, 11 червня, запрацював безвізовий режим України із Євросоюзом, тож українці вже активно планують подорожі за новим форматом і потроху збирають необхідні документи. Дуже важливою для мандрівників є медична страховка. Чому її обов’язково треба купувати та як обрати правильно, пише ТСН.

Читайте такожСтрахівка для подорожі: практичні поради українським туристам

Так, без страхового полісу за свої трaвми доведеться платити з власної кишені. Варто зазначити, що стаціонарні послуги в лікарнях за кордоном коштують від 1000 євро.

Мінімально за прийом лікаря треба буде заплатити кілька сотень євро. А один день в амбулаторії коштуватиме до 1000 євро. У разі злaманої руки прийдеться викласти до двох тисяч євро. А от якщо під час катання на лижах впасти і пошкодити ключuцю – це обійдеться у 5 тисяч.

Нині сума середнього збитку дорівнює близько тисячі євро. Крім того, найчастіше без страхового полісу неможливо отримати візу.

Читайте також: До ЄС вже в’їхали 20000 українців, названо причини 4-х відмов

Тож не нехтуйте полісом, але й не забувайте, що обирати його треба правильно. Перш за все, потрібно звернути увагу на ліміт, виокремлений на амбулаторно-клінічну допомогу, стоматологічну допомогу та стаціонар.  Якщо їх перевищити, доведеться доплачувати з власної кишені.

Якщо страховий випадок настав, треба зв’язуватись з асистенсом страхової на місці телефоном чи через смс. Прогресивні компанії мають фірмові мобільні додатки. Далі в роботу включається компанія-асистент і допомагає туристу.

Придбати поліс медичного страхування можна не лише в офісі страхової, а й онлайн. Він матиме ту ж силу, що й той, який ви придбали в офісі. Хоча жоден поліс не врятує, якщо ви придбали його вже після настання страхового випадку.