fbpx

Безсовісні обманщики за $500: У мережі розповіли про зірок “Битви екстрасенсів”

У Facebook розповіли, як екстрасенси користуються чужим горем. Після гучного скандалу з телешоу “Битва екстрасенсів”, волонтер Наталя Юсупова вирішила розповісти історію з життя свого знайомого. Дівчина опублікувала в Facebook інформацію про те, як екстрасенси за шалені гроші розводили літніх батьків покійної. Однак батьки ще не знали, що їх дочка померла, і тому вірили зіркам телешоу.

“У мого знайомого пропала дочка, доросла жінка ввечері поїхала з дачі й зникла.. Ну йому порадили звернутися до “зірок” цієї програми.. Це був жах, що вони йому тільки не говорили.. І що вона прив’язана до дерева в лісі, їдьте туди.. Вони, літні люди прочісували з родичами весь ліс, нічого.. Що її тримають у сусідньому будинку десь зв’язану, вони зі скандалами просили показати людей свої будинки і підвали, говорили, що вона жива і, що найбільш мерзенне, ці мега екстрасенси брали по 400-500$ за кожен свій сеанс!! Минуло тижня міліція знайшла її.. Вона загинула, і коли вони говорили, що вона жива, вона вже була мертва. Звичайно, з батьками творилося страшне, мати її не спала і все чекала, що її знайдуть живою, вони дуже вірили цим людям. А вони явно їх безсоромно дурили! Якось летіли ми з однією дамою і вона мені розповідала, що їй пропонували брати участь в цій програмі, але треба було підписувати контракт, практично всі гроші йдуть керівникам програм, а учасник отримує популярність і клієнтів на майбутнє. Ніколи не вірте тому, що бачите по тб, це все шоу і банальна викачка Ваших коштів, це аферисти, без сорому і совісті. Не забивайте собі голову, подібним трешем, це все брехня і не варте уваги!”, – написала Наталя Юсупова.

Читайте також: СТБ більше не транслюватиме російських “екстрасенсів” і звільнить винних, котрі допустили програму в ефір

Джерело.

You cannot copy content of this page