fbpx
Події
Безсердечно закопала новонароджену дитину: правоохоронці затримали на Рівненщині жінку (відео)

На Рівненщині правоохоронці затримали 38-річну жінку, яка закопала новонароджену дівчинку у себе на подвір’ї. Про це УНН повідомили в прес-службі поліції Рівненської області.

До поліції 7 серпня надійшло повідомлення, що в селі Козак у місці, відведеному для відходів, виявили тіло новонародженої дівчинки.

Правоохоронці проводили розшукові заходи щодо встановлення місця перебування 38-річної жінки, яка закопала свою дитину за хлівом у себе на подвір’ї. 22 серпня поліцейські отримали оперативну інформацію, що жінка переховується у лісі поблизу села, де її затримали.

За словами жінки, про її вагітність ніхто не знав, а сама зрозуміла лише тоді, коли дитина почала ворушитися. Перейми почалися уночі і жінка вийшла на вулицю у вбиральню. Коли дівчинка народилася, мати не почула її плачу, після чого закопала.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Наразі триває судово-медична експертиза, за результатами якої прийматиметься відповідне процесуальне рішення. Якщо буде встановлено, що дитина була мертвонароджена, то дії жінки не будуть розцінюватися як кримінальне правопорушення. У тому випадку, якщо дитина народилася живою, жінка нестиме відповідальність за ст.117 (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини) КК України.

Досудове розслідування триває. Наразі жінка перебуває вдома.

Читайте також: Шокуюча безсердечність: у київській лікарні знайшли занедбану лікарями однорічну сироту (відео)

Джерело.

Related Post

facebook