fbpx
Дозвілля
“Безкоштовне місце на клaдoвищi”: Бронюк розповів про привілеї життя у Вінниці

Знижку на телефон та комунальні платежі має лідер гурту “ТІК” Віктор Бронюк як почесний громадянин Вінниці.

У цьому співак не бачить нічого особливого, адже вважає подібні номінації пережитками радянського минулого.

“Я був 33-м почесним, зараз 34-й вже є. Почнемо з того, що ставлюся до цього так собі. І, чесно кажучи, в мене питають, чому я до цього часу не подаю документи на звання заслуженого чи ще щось. Мені здається, що це трошки пережитки “совєтщини”, – розповів Віктор Бронюк в інтерв’ю “Конкуренту“.

“Я, окрім того, що займаюсь музикою, займаюсь громадською діяльністю, а саме очолюю благодійний фонд “Подільська громада” у Вінниці. Це така потужна організація, яка вже багато років входить в десятку найкращих фондів громад України. Ми взагалі найкращий фонд. Багато робимо цікавих соціальних проектів і фактично якась, напевно, діяльність впала в око комісії. Мене підтримала громадська організація і висунули”.

За словами Бронюка, привілеями, які отримав разом зі званням почесного громадянина він не користується.

“Які привілеї? Там є, до речі. Це дуже серйозна річ, телефон – 25 %, по-моєму, платити за міський чи безкоштовно, я не вникав. В громадському транспорті є якась знижка. Є знижка на комунальні деякі платежі. Якщо чесно, то ми ними не користуємось. І ще, по-моєму, є місце на клaдoвищі безкоштовне”, – каже Бронюк.

Джерело.

facebook