fbpx
Події
Безкоштовна земля: стало відомо, як громадянину отримати свою ділянку в Україні

В Україні кожен громадянин за законом має право отримати земельний наділ, і в цей час безкоштовно можна приватизувати п’ять ділянок у будь-якій області країни.

Про це повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

Вільну ділянку можна знайти на сайті Госгеокадастра, там необхідно обрати район і вільну землю. Після потрібно роздрукувати мапу і разом із іншими документами здати в місцеві opгани самоврядування. Зокрема, якщо ділянка в селі – в сільраду.

Разом із документами необхідно подати заяву, в якій вказується розмір ділянки і її цільове призначення. Розглянути пакет документ повинні протягом місяця.

Читайте також: ПРИПИНЕННЯ ВIЙНИ З УКРАЇНОЮ: СУПЕРНИК ПУТІНА ВИСТУПИВ ІЗ ЯСКРАВОЮ ЗАЯВОЮ ЩОДО УКРАЇНИ

“Якщо протягом місяця громадянин не отримав від оpгану ні дозволу, ні заперечень, то він має право замовити розробку документації за принципом мовчазної згоди”, – зазначив директор департаменту землеустрою використання і охорони земель Олександр Краснолуцький.

Після цього необхідно замовити у землевпорядника проект щодо відведення землі, зареєструвати її й отримати свідоцтво про право власності.

За словами земельних експертів, ця процедура може зайняти від шести місяців до двох років. Крім того, послуги землевпорядників можуть коштувати близько 3-5 тисяч гривень.

На сьогодні в Україні приватизували землю понад 17 млн ​​осіб.