fbpx
Події
Безкоштовна праця: як дітей експлуатують в інтернаті та відбирають їхні пенсії

В Мукачівському дитячому інтернаті дітей використовують в примусових роботах.

Про це повідомляє повідомляє прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської.

Таку заяву зробила моніторингова група уповноваженого з прав людини. Вони виявили, що в Мукачівському дитячому будинку-інтернаті вихованців експлуатують в якості безкоштовної робочої сили.

“Моніторингова група зазначила, що, незважаючи на хороші побутові умови, в дитбудинку грубо порушуються права підопічних шляхом використання їх як безкоштовну робочу силу. Не дивлячись на те, що в положенні закладу зазначено, що за таку роботу повинно бути передбачено винагороду, грошей вихованцям, задіяним в польових роботах, не платять “, – відзначили у відомстві.

Під час проведення оцінки ситуації в інтернаті, виявилося, що дітей змушують по 8-10 годин працювати в полях, що є неправомірними діями з боку працівників.

Читайте також:ДИВОВИЖНА ІСТОРІЯ: ШВЕДСЬКИЙ ШКОЛЯР ЗНАЙШОВ СВОЮ УКРАЇНСЬКУ БАБУСЮ В БУДИНКУ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

За словами медиків, такі фізичні навантаження взагалі неприпустимі для дітей.

“По суті частина підопічних безкоштовно працює на господарстві при дитбудинку .Більш того, кілька вихованців взагалі починають роботу на допоміжному господарстві о 6 годині ранку – доять корів і доглядають за ними”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба повідомив, що приблизно 104 тисячі дітей в Україні виховуються в інтернатах та закладах соціального захисту.

Джерело.

Реклама