fbpx
Події
Без їжі, у бруді та холоді: хмельницькі правоохоронці вражені умовами, в яких жив двомісячний хлопчик (фото)

Правоохоронці та соціальні працівники, коли прийшли забирати малюка, були шоковані умовами, в яких проживала маленька дитина. Їх викликала селищна рада, бо вже не сила було дивитися на страждання немовляти. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Хмельницької області.

Мати з двомісячним хлопчиком переїхала з Летичівського району, що на Хмельниччині, до селища Чорний Острів. Як з’ясувалося, живуть вони у повній антисанітарії: навколо пляшки, постільна білизна брудна, а дитина вся у висипах.

Коли прийшли поліцейські та чиновники, всюди по хаті були розкидані порожні пляшки та інший мотлох, а серед цього безладу п’яними спали дві жінки і чоловік. Неподалік від них лежала дитина у ліжку, збитому із дощок. Малюк був дуже худий.

Соцпрацівники забрали дитину, а на матір склали адмінпротокол. Жінку можуть позбавити батьківських прав. Для неї це буде вже втретє, адже раніше в неї вже відібрали двох дітей.

Читайте також:ВРЯТУВАЛА ЧОЛОВІКІВ ЦІНОЮ СВОГО ЖИТТЯ. ВОЛОНТЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО ЗАГИБЛУ НА СВІТЛОДАРСЬКІЙ ДУЗІ МЕДИКА (ФОТО)

Джерело.