fbpx
Події
Без паспорта: мати затриманого російського контрактника Агєєва приїхала в Україну(відео)

Світлана Агєєва, мати затриманого російського контрактника Віктора Агєєва, у супроводі журналіста “Новой газеты” в’їхала на українську територію поїздом, пише видання “Гордон”.

21 липня мати затриманого на Донбасі російського контрактника Віктора Агєєва Світлана Агєєва в’їхала на територію України за згодою представників української сторони, які пообіцяли їй зустріч із сином. Про це повідомив журналіст “Новой газеты” Павло Канигін, який супроводжує Агєєву.

Читайте також: “Надя, це я вбuла твого сина”,- росіянка звернулася до матері загuблого бiйця

“В’їхали не безпосередньо через Росію, тому що у матері єфрейтора немає закордонного паспорта. Ми дуже побоювалися, що за внутрішнім паспортом її не пропустять наші, російські прикордонники. А українські прикордонники знали, що у Світлани із собою немає закордонних документів. Українська сторона погодилася як виняток прийняти Світлану Вікторівну за внутрішнім російським паспортом”, – повідомив журналіст.

Канигін зазначив, що не може назвати імен і посад представників України, які допомогли матері російського військового приїхати в країну.

“Вони переконливо пояснили нам свій статус, ми їм довіряємо. Незабаром, я впевнений, ми зможемо сказати, хто нам допоміг, і подякуємо їм… Щодо самої зустрічі: нам обіцяли влаштувати її найближчими днями”, – розповів він.

За словами журналіста, Агєєв перебував у СІЗО міста Старобільська, а час та місце зустрічі матері з ним будуть відомі 22 липня.

“Українська сторона нам гарантувала, що буде можливість зустрічі мами із сином у нормальних умовах, зокрема наодинці. І ми дуже розраховуємо, що ці умови буде виконано”, – додав він.

Читайте також: “Ваших синів або поховають, або посадять”,- Жемчугов звернувся до матері російського найманця Агєєва(відео)