fbpx
Події
“Берлінський нападник” відсидів в італійській в’язниці за бійку, пив алкоголь і не був набожним

Брат підозрюваного у нападі на різдвяний ярмарок у Берліні за допомогою вантажівки закликав його здатися поліції. Про це пише британське видання Metro. Абделькадер Амрі звернувся до свого брата Аніса зі сімейного будинку у місті Ель-Услатія у Тунісі, куди прибули десятки журналістів. Абделькадер попросив свого рідного брата здатися поліції, щоб “полегшити тиск” на його родину. При цьому рідні Аніса не вірять, що він міг вчинити теракт.

“Якби мій брат стояв за атакою, я сказав би йому: “Ти зганьбив нас”. Але я впевнений, що він не міг цього зробити”, – сказав Абделькадер Амрі.

Читайте також: Українці про теракт в Берліні. “Я від заціпеніння відразу не зрозумів, була це кров чи глінтвейн”

За словами ще одного рідного брата Аніса, Валіда Амрі, підозрюваний у нападі залишив Туніс після революції, яка сталася у 2010-2011 роках. Аніс разом з групою своїх знайомих подався до Італії. Там вони потрапили у бійку, яка завершилася тим, що тунісці спалили місце, де вони жили. Аніс та його друзі були заарештовані, майбутній “берлінський нападник” був засуджений до 4 років позбавлення волі. Відсидівши 3,5 роки, Аніс Амрі вийшов на волю, покинув Італію та через Швейцарію подався до Німеччини.

Абделькадер Амрі каже, що його брат Аніс ніколи не був набожним. “Він пив алкоголь і навіть не молився. У нього не було ніяких релігійних переконань. Мій батько, мій брат і я – ми всі молилися, а він цього не робив. Може бути, він потрапив в це (радикальний ісламізм), коли перебував у в’язниці, де він зустрів алжирців, єгиптян, сирійців”, – каже він.

Джерело.

facebook