Дозвілля
“Беріть гвинтівку, йдіть в АТО”: із Міноборони “виставили” чиновницю-грубіянку

Міністерство оборони України звільнило зі своїх лав співробітницю, яка під час спілкування телефоном порушила правила етичної поведінки, нагрубіянивши одному з тих, хто зателефонував до відомства громадян.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“Головний фахівець одного зі структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України, яка під час спілкування телефоном із громадянами порушила правила етичної поведінки, звільнена з посади”, – сказано в повідомленні.

У Міноборони додали, що з метою недопущення подібних випадків у майбутньому, з персоналом структурного підрозділу Міністерства оборони України проведено практичні заняття щодо знання та використання в повсякденній діяльності етичних норм поведінки та спілкування.

Як пише InfoResist, причиною звільнення чиновниці став інцидент, про який раніше повідомив користувач Facebook Олександр Чумак, який опублікував аудіозапис дзвінка в Департамент інформаційно-організаційної роботи та контролю Міністерства.

Чоловік зробив співробітниці Міноборони зауваження після того, як вона почала розмовляти з ним російською мовою. У відповідь на прохання перейти на державну мову чиновниця взялася грубіянити, пригрозивши, що поскаржиться на Олександра особисто міністру оборони.

“Беріть гвинтівку та йдіть в АТО. Там захищайте інтереси держави, яка вам ближче по духу”, – заявила зокрема вона.

Читайте також:  Людей, що їхали на похорон до бійця, змусили дивитись російську пропаганду

 

Не раз колеги зауважували, що при телефонних зверненнях до Департаменту інфомаційно-організаційної роботи та контролю Міністерство оборони України відповідальні працівники спілкуються принципово державною мовою Російської Федерації. 16.01.2017 р. було здійснено дзвінок до вказаного департаменту і після сіплкування зроблено наступні висновки:1. Все ж таки можуть переходити на українську після зауваження чи прохання;2. Не мають чіткого розуміння чи це Міністерство оборони Російської Федерації чи України (або просто халатно ставляться до своїх обов"язків);3. Можуть обзивати громадян;4. Рекомендують громадянам в зоні АТО, на вибір, воювати на боці Російської Федерації або захищати Україну (або просто халатно ставляться до своїх обов"язків).

Опубліковано Oleksandr Chumak 16 січня 2017 р.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook