fbpx

Батьки рoзлютилиcь не на жaрт: на Дніпропетровщині у шкільній їдальні їжу в тарілки розкидали руками (відео)

В мережу виклали відео, де в шкільній їдальні дітям їжу накладали руками і зовсім не кухарі, а підсобні працівники. Це на телефон зафіксували учні.

Жінка яка дивним способом роздавала їжу, написала заяву на звільнення за власним бажанням. На відео видно також головного кухаря – Надію Борову. Вона стоїть збоку і спокійно спостерігає, як працівниця руками розкладає на тарілки їжу, пише 24канал

За вчинок своєї працівниці перед журналістами та батьками вибачається директорка Ольга Шамахова. Говорить: жінка взагалі не мала права роздавати їжу, вона у школі підсобний працівник. Та навіть після інциденту, нічого поганого про неї не говорить.

“Шуляк Ксенія Василівна, яка 26 років пропрацювала в нашій школі. Їй 72 роки. Вона завжди характеризувалася з дуже позитивної сторони. Жінка офіцера, жінка сина офіцера. Відповідальна і охайна”,
– сказала директор школи у смт. Черкаське Ольга Шамахова.

Читайте також: “О БOЖЕ, ЦЕ НEНОРМAЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ”: У ДИТСАДОЧКУ ЗАПОРІЖЖЯ ВИНИК CКAНДAЛ ЧЕРЕЗ СВІТЛИНИ OГOЛEНИХ ДІВЧАТОК (ФОТО)

Від самого ранку у школі гості з управління освіти. Запевняють: будуть наполягати аби героїню відео звільнили по статті.

Наступного тижня до школи мають приїхати з державної служби захисту споживачів, аби перевірити чи з безпечних продуктів готують їжу школярам і подивитися в яких умовах це роблять.

You cannot copy content of this page