fbpx
Події
Батьки-алкоголіки вигнали на мороз дитину бо вона заважала їм пиячити

12-річний хлопчик розгнівав батьків, виливши пляшку горілки.

Небайдужість односельчан врятувало життя хлопчика. Дитину вигнали з дому власні батьки, бо він заважав їм пиячити. Зараз хлопчик тимчасово направлений в центр допомоги дітям місто Покровськ, передає прес-служба поліції Донецької області.

До чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував депутат Гродовскої сільської ради і повідомив, що зараз у нього знаходиться сусідський 12-річний хлопчик, якого батьки вигнали з дому.

На місце відразу були направлені співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції.

В ході бесіди з хлопчиком поліцейські з’ясували, що батьки вирішили випити, а він їм заважав. 12-річна дитина знайшла пляшку з горілкою і вилила спиртне у дворі. Горе-батьки впали в паніку і виставили дитину за двері, а самі закрилися в будинку і продовжували розпивання спиртного. Хлопчик кілька годин поспіль ходив по вулиці, а потім почав замерзати. Він не знав що робити, стукав у двері і вікна, проте ніхто з батьків не реагував, їм було не до нього. Тоді хлопчик вирішив звернутися за допомогою до сусідів. Чоловік відразу впустив хлопчика в будинок і викликав поліцію.

Зараз поліцейські доставили дитину в дитяче відділення центральної міської лікарні для обстеження, після чого він був спрямований в центр допомоги дітям Покровська.

Відносно батьків складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 172-2 «Вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідні матеріали будуть направлені правоохоронцями в міські профільні служби для подальшого прийняття рішення.

Читайте також: Неймовірно!!! Везучий Китаєць 25 років розколював волоські горіхи ручною гранатою

Джерело.

facebook