fbpx
Події
Баскова, Лободу, Лорак, Кіркорова можуть позбавити почесних звань народний артист України та заслужений артист України.

Філіпа Кіркорова, Ігоря Крутого, Ані Лорак, Миколу Баскова, Володимира Бортка, Василя Герелла, Світлану Лободу, а також Таїсію Повалій можуть позбавити почесних звань народний артист України та заслужений артист України.

Із такою вимогою комітет гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради звернувся до президента Володимира Зеленського.

“Комітет гуманітарної та інформаційної політики звернувся до Президента Володимира Зеленського щодо позбавлення державних нагород – почесних звань «народний артист України» та «заслужений артист України»:

Миколи Баскова, Володимира Бортка, Василя Горелла, Філіпа Кіркорова, Ігоря Крутого, Кароліни Куєк (Ані Лорак), Світлани Лободи, Таїсії Повалій.

У час, коли справжні митці України роблять все можливе, щоб підтримати нашу державу (займаються волонтерством; багато артистів навіть вступили до лав ЗСУ), дехто продовжує продавати свою гідність за рублі, заперечує чи замовчує війну та підтримує агресію проти України. Ці люди не матимуть жодних почестей в Україні не лише на людському рівні, а й офіційно”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Євгенія Кравчук, народна депутатка України, фракції “Слуга народу”, членкиня української делегації у ПАРЄ

Фото скрін.