fbpx
Події
Бальчун шокований корупційними схемами в “Укрзалізниці”

Голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Бальчун розповів про масштаби корупції у компанії.

За словами керівника “Укрзалізниці”, він підозрював, що корупційна проблема є, але не очікував, що вона настільки серйозна, передає “5 канал“.

“Я передбачав, що це проблема, але не передбачав, що це настільки серйозна проблема. Практично від самого початку я бачу тільки схеми, які сприяють корупції. Дуже непрозорі процедури. Дуже часто ми вибираємо найдорожчу пропозицію у наших тендерах і найнижчої якості. І проблема тут не в тому, застосовуємо ми ProZorro, чи ні, бо ми застосовуємо. А проблема там, де готується специфікація. І ця специфікація таким чином розробляється, що вона сприяє одному переможцю. І це вже незважаючи на те, що на самому етапі тендерної процедури все уже йде по правилах “гри”. І це велика проблема для фірми”, – пояснив Войцех Бальчун.

Читайте також: Фото дня: Бальчун подружився з “легендарним” Зібровим

Він додав, що “Укрзалізниця” протягом року витрачає мільярди гривень не на те що треба. А за ці гроші фірма мала б підвищувати якість пасажирських перевезень та інше.

“Якщо нам вдасться обмежити масштаби цього явища, а я іншого виходу не бачу, то “Укрзалізниця” стане однією із найкращих і найбагатших фірм в Україні”,– зазначив Бальчун.

Читайте також: Нардеп “смачно” висловився з приводу річниці початку розпаду СРСР

Джерело.

Related Post

facebook