fbpx
Перейти до вмісту

Бахмут став пасткою для росіян

В Інституті вивчення війни (ISW) пояснили сенс таких тривалих і жорстоких боїв за Бахмут. На думку аналітиків, росіяни не роблять висновки зі своїх минулих помилок.

“Російські зусилля навколо Бахмута показують, що російські сили в корені не витягли уроків з попередніх кампаній з великою кількістю жертв, зосереджених на цілях обмеженого оперативного або стратегічного значення.

З кінця травня російські війська постійно витрачають бойові сили на невеликі населені пункти навколо Бахмута, за наступні шість місяців вони домоглися приросту всього лише близько декількох кілометрів за раз”, – вказали експерти.

“З кінця травня російські війська постійно витрачають бойові сили на невеликі населені пункти навколо Бахмута; у наступні шість місяців вони досягли приросту лише близько кількох кілометрів за раз”, – йдеться у звіті.

У ISW зазначають, що зусилля росіян щодо наступу на Бахмут призвели до виснаження російської живої сили і техніки, що триває, в результаті чого війська були затиснуті в відносно незначних населених пунктах на тижні і місяці.

“Ця схема операцій дуже нагадує попередні спроби росіян взяти Сєвєродонецьк та Лисичанськ на початку війни”, – сказано в повідомленні.

Позначки:

You cannot copy content of this page