fbpx

“Бабушкі заважали такій зірці зробити “одолженіє” якомусь богу”: священик із Волині відповів на дорікання Притули

Кожна людина, коли йде в церкву, передусім повинна думати про спасіння своєї душі.

Повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

Таку думку у своєму блозі на “Волинь 24”, коментуючи пост шоумена Сергія Притули про те, чому молодь не відвідує храми, висловив прес-секретар Волинської єпархії ЦПЦ КП Константин Марченко.

Нагадаємо, нещодавно Притула на своїй офіційній сторінці соціальній мереж написав, що молодь України не має бажання відвідувати церкву, адже похід до неї перетворюється на “кастинг правильності перебування у храмі”, де так звані порадники вказують, як правильно цілувати ікону, молитися й так далі.

За словами Марченка, він теж довгий час не ходив у церкву, адже йому “заважали” бабушкі-дєдушкі”. Але згодом зрозумів, що так було й буде завжди.

“Але, глянувши на самого себе крізь призму вже прожитих років, нині розумію, що заважатимені будуть завжди і всі, допоки я не зрозумію, що спасіння моєї душі, це власне спасіння моєї душі”, – написав Марченко.

Він наголосив, що ми забули, що є звичайними людьми.

“Але у всьому цьому є проста істина! Ми забулись, що ми усі просто люди. І хочемо ми того чи ні, кожен у свій час помре і стане перед лицем Бога (я щиро шкодую бідолашних атеїстів, які збожеволіли і переконують себе і інших, що коли вони помруть, то просто зникнуть, і лишать після себе лиш коротку пам’ять)”, – написав Марченко.

Також він зазначив, що Притулі краще позбутися відчуття, що він є пупом землі.

“Щиро бажаю Сергію пережити цей момент миттєвої слави, коли йому здається, що світ крутиться саме навколо нього, коли бабушкі-дєдушкі, як професійні ДРГ, змогли такій зірці завадити зробити велике “одолженіє, якомусь богу”. Прийде час і буде не до жартів”, – зазначив священик.

“Взагалі слава Богу, що брат Сергій таки прийшов у храм. У кожної людини своя дорога до Бога. І якщо ми будемо щирі самі з собою, то він неодмінно нас знайде у цьому світі у свій час”, – додав Марченко.

Читайте також:ТИМОШЕНКО РОЗПОВІЛА, ЧОМУ ЗРЕКЛАСЯ СВОЄЇ КОСИ

You cannot copy content of this page