fbpx
Події
Бабак Тимко спрогнозував, коли в Україну прийде весна

Бабак Тимко Третій, який мешкає на біологічній станції Харківського національного університету ім. Каразіна, що в селі Гайдари на Харківщині, спрогнозував, якою буде цьогорічна весна. За прогнозами бабака, весна до нас прийде вчасно – уже за шість тижнів, але буде нестабільною і прохолодною.

“Сьогодні похмурий день, тому згідно із стародавнім повір’ям, бабак, а це Тимко Третій – нащадок бабака Тимка Першого, який почав віщувати весну 2 лютого 2012 року – не бачить своєї тіні, якої він міг би злякатися. Як бачите, він спокійно залишає хатку. Тому робимо висновок: весна буде рання, хоча й не завтра, нестабільна, тепло прийде за шість тижнів”, – розповіла Надія Токарська, наукова співробітниця кафедри біології Харківського національного університету ім. Каразіна.

“Незважаючи на те, що Тимко не побачив свою тінь, весна буде досить нестабільною. Він каже, що нас очікують температурні коливання. Весна прийде за розкладом, але буде досить прохолодною”, – пояснила пані Надія.

Бабак Тимко також зробив жартівливий прогноз. Коли йому запропонували обрати кращу “страву-антистрес для українців”, він обрав сало з чорним хлібом, часником та зеленню.

Фото: Суспільне. Харків