fbpx

АвтоВАЗ відкликав понад 100 тисяч автомобілів

Машини Lada Kalina і Granta потрібно доставити в найближчий дилерський центр для проведення ремонтних робіт.

Російський АвтоВАЗ відкликав понад 106 тисяч автомобілів марки Lada Kalina і Granta. Про це повідомляє Росстандарт. Відкликанню підлягають машини, реалізовані з 3 вересня 2015 року з сьогоднішній день з VIN-кодами згідно зі списком на сайті відомства.

“Причиною відкликання Lada Kalina і Granta є перетирання паливної/парової трубки тросом зчеплення (для автомобілів в комплектації з механічною коробкою передач)”, – відзначає Росстандарт.

Очікується, що АвтоВАЗ проінформує власників Lada Kalina і Granta, які підпадають під відкликання, шляхом розсилки листів або по телефону про необхідність надати автомобіль в найближчий дилерський центр для проведення ремонтних робіт.

Також власники можуть самостійно, не чекаючи повідомлення, визначити, чи потрапляє їх машина під відкликання. Для цього необхідно зіставити VIN-код автомобіля з переліком на сайті Росстандарта, зв’язатися з найближчим дилерським центром і записатися на ремонт.

На автомобілях зазначених моделей буде виконана установка захисного облицювання, яка виключить можливість перетирання трубок. При наявності слідів контакту на трубках, буде проведена заміна трубок в зборі на нові. Всі ремонтні роботи будуть здійснюватися безкоштовно для власників.

Читайте також: ВЖИВАНІ ІНОМАРКИ З КАНАДИ БУДУТЬ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ «МАЙЖЕ ДАРОМ»

Джерело.

You cannot copy content of this page