fbpx
Авто
Автомобільна компанія Renault продає 68% акцій в АвтоВАЗі за 1 рубль

Financial Times пише, що компанія Renault веде переговори про продаж своєї долі в АвтоВАЗі ( випускає Ладу) російському державному дослідному інституту за символічну ціну в 1 рубель. Це яскравий приклад того з якими механізмами доводиться стикатися західним компаніям, що прагнуть продати свій бізнес в росії і, що фактично, покупців немає.

«Як ви знаєте, 23 березня ми анонсували рішення призупинити свій бізнес в росії і оцінити можливості відносно нашої долі в АвтоВАЗі. Переговори продовжуються і є прогрес», – прокоментував Тьєрі П’єтон.

На підприємствах Renault працює 45 тыс. робітників.

Голова Мінпромторгу росії Денис Мантуров прокоментував таке рішення: «Доляавтомобільного концерну Renault в АвтоВАЗі (68%) буде передана Центральному науково-дослідному автомобільному і автопромному інституту (НАМІ) за мінімальну умовну вартість з правом викупу протягом 5-6 років».

«Renault справді через дефіцит засобів на підтримку працездатності і діяльності своїх підрозділів в росії прийме рішення передати акції АвтоВАЗу і «Автофрамоса».

«Очікується, що це буде умовна угода, договір за рубль», — додав міністр. Проте він наголосив, що всі інвестиції, які будуть з російського боку, будуть включені в випадку зворотного викупу- «ніяких подарунків тут не буде».

Фото: pixabay.

04/28/2022