fbpx
Авто
Автомобілі ціною до 5500 Євро, які доцільно пригнати з Європи (фото)

Відразу зауважимо, що в цій збірці НЕ буде спорткупе або елітних позашляховиків. Навіть седанів бізнес-класу ви тут не знайдете. Європейці, давно навчилися економити кошти і раціонально використовувати кожну річ, в основному купують компактні малолітражні автомобілі. Кожен, хто бував в ЄС, підтвердить: дороги там зайняті в основному міськими «комашками», а побачити великий позашляховик або седан преміум-класу – велика рідкість. І навпаки: гостювали в Україні європейці дивуються кількості великих позашляховиків і “косяків” преміальних седанів на кожному українському перехресті, пише o-doroge.com.

Звичайно, душа середньостатистичного українця просить «джипа», або хоча б мікроавтобуса на всі випадки життя: щоб і для дрібного бізнесу, і на кожен день, і на море всією сім’єю … Крайній випадок – місткий універсал: звичайно, Омега вже застара, а ось Пассат – в самий раз. Але навіть цих авто в цьому списку немає. Весь європейський транспорт вартістю до € 4000 (інші ваші гроші підуть на «розмитнення» та накладні витрати), що потрапляє під умови для пригону за пільговим акцизом, – це невеликі міські автомобілі.

Критерії пошуку: авто на ходу і без видимих слідів ДТП, в описі яких відсутні суттєві несправності (наприклад, проблеми з двигуном або КПП). Рік випуску або дата першої реєстрації – від 2011р Відповідає вимогам Євро-5. Присутня достатня кількість пропозицій в певному ціновому діапазоні.

Скільки можна заощадити?

З огляду на мінімальний бюджет, і порівнюючи вартість автомобілів, які є в наявності в Україні, нескладно вирахувати: економія складе як мінімум € 1000. Ніби й небагато, але ми ж говоримо про бюджетні транспортні засоби, для яких ця сума дорівнює 1/5 всієї ціни. А якщо постаратися, можна заощадити ще більше, пригнавши авто з хорошою історією обслуговування і експлуатації.

Вартість автомобілів, що потрапили в нашу вибірку, в ЄС знаходиться в сегменті від € 3300 до € 4000. З урахуванням витрат на «розмитнення», сертифікацію, поїздку і першу реєстрацію в Україні, фінальна вартість наведеного авто складе приблизно € 5000-5500. В Україні ж подібні авто вже на місцевій реєстрації в середньому коштують від € 6000-6500.

Чи варта «зайва» тисяча-півтори євро всіх старань по пригону і «розмитненні» – вирішувати кожному персонально. А поки рішення крутиться в голові, пропонуємо вашій увазі 10 найдешевших автомобілів, які можна вигідно пригнати ЄС.

Читайте також:  У Майамі продають «горбатий» Запорожець за ціною Ford Mustang

 1473273761_1

Джерело.