fbpx

Автоконцерн Volkswagen оштрафували на 1 млрд євро через дизельний скaндaл

Прокуратура німецького міста Брауншвейг оштрафувала автоконцерн Volkswagen AG на 1 млрд євро через дизельний скaндaл.

“Volkswagen визнає свою відповідальність за дизельну кризу і вважає це ще одним важливим кроком на шляху подолання останнього”, – сказано в заяві компанії.

Сума також включає в себе максимально можливий штраф в розмірі 5 млн євро і 995 млн євро у вигляді повернення незаконно отриманого прибутку.

Крім того, в автоконцерні не збираються подавати апеляцію і сподіваються на позитивний ефект розглядів, які проходитимуть в Європі.

Читайте також: “В якийсь момент почали всі бігати”: у Києві під час пoлoгів пoмeрлa цілком здорова 35-річна жінка (відео)

За підсумками розслідування з’ясувалося, що в компанії було порушено правила моніторингу при тестуванні порядку 10,7 млн автомобілів, оснащених дизельними двигунами. Їх продали з встановленими незаконними програмами, які занижували показники викидів шкiдливих речовин під час тестування. Йдеться про дизельні мотори типу EA 288 в США і Канаді і EA 189- по всьому світу.

“Volkswagen передбачає, що припинення виробництва матиме істотні позитивні наслідки і в тому, що стосується інших процесів, які ведуться проти Volkswagen AG і його підприємств”, – сказано в заяві.

Джерело.

You cannot copy content of this page