fbpx

Автівки, які держслужбовці залишили біля вокзалів, аеропортів, доріг тощо, втікаючи за кордон від війни, пропонують відправляти на потреби Збройних Сил України

Військово-транспортний обов’язок може стати першочерговим для службових осіб, які займають відповідальне становище, але знаходяться за межами України, пише Голос України.

Народні депутати України підготували законопроект про виконання військово-транспортного обов’язку чиновниками високого рангу.

Автівки, які держслужбовці залишили біля вокзалів, аеропортів, доріг тощо, втікаючи за кордон від війни, пропонують відправляти на потреби Збройних Сил України.

На думку авторів законопроекту, такі зміни дозволять в умовах воєнного стану на особливий період задовольнити потреби ЗСУ та інших військових формувань транспортними засобами, та сприятимуть «підвищенню рівня свідомості та відповідальності перед державою та українським народом у службових осіб».

Народні депутати роблять цікавий акцент – реалізація положень цього законопроекту матиме позитивний вплив на розвантаження територій вокзалів, аеропортів, доріг тощо, де сконцентрована значна кількість транспортних засобів, покинутих власниками – службовими особами.

Тож законотворці пропонують змінити статтю 6 закону про мобілізаційну підготовку та мобілізацію і доповнити її положеннями щодо переважного виконання військово-транспортного обов’язку громадянам-власниками транспортних засобів, котрі є службовими особами й котрі займають відповідальне та особливо відповідальне становище, але під час дії воєнного стану перебувають за межами території України.

Фото: Верховна Рада України.

05/18/2022

You cannot copy content of this page