fbpx

Австрійський машинобудівний концерн Andritz призупинив нові операції у росії, а це целюлозно-паперова і сільськогосподарська галузь, гідроелектростанції і сталеварство.

Австрійський міжнародний концерн Andritz, що спеціалізується на машинобудівному виробництві та його технологічному забезпеченні, призупинив усі свої нові операції в рф. Andritz пропонує широкий портфель інноваційних установок, обладнання, систем, послуг і цифрових рішень для широкого кола галузей і кінцевих ринків.

Концерн виробляє фізичне і цифрове обладнання для заводів і підприємств в целюлозно-паперовій і сільськогосподарській промисловості. Також Andritz забезпечує необхідним обладнанням гідроелектростанції, заводи по обробці і виготовленню сталі.

Відповідно до звіту за 2020 рік, обіг концерну становить €6,7 млрд.

“Міжнародна технологічна група ANDRITZ засуджує вторгнення в Україну, що призвело до руйнування інфраструктури та загибелі людей, а також висловлює та надає підтримку українському народу.

На тлі триваючих актів війни в Україні та запроваджених міжнародних санкцій ANDRITZ на даний момент призупинила всі свої нові операції в Росії”, – заявили в компанії 15 квітня.

Фото: secretmag.

04/15/2022

You cannot copy content of this page