fbpx

Аваков прокоментував скандальну ініціативу Дєєвої про нові права кожні 5 років

Заступниця міністра хотіла обов’язкової зміни водійського посвідчення кожні 5-15 років. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що українцям не доведеться міняти водійські посвідчення кожні 5 років. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Є світова практика щодо водійських посвідчень, і ми будемо її дотримуватися. Ніяких “кожні 5 років” не буде. Є діючі законні норми “, – написав він.

23 січня у своєму Facebook заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва анонсувала кілька нововведень від МВС.

“Сьогодні національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви нормами мають будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров’я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам. До речі, категорії транспорту також будуть переглянуті”, – повідомила Дєєва.

Читайте також: У Дніпрі поліція розшукує невідомих, які вбили підприємця та розстріляли автомобіль охоронної фірми (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page