fbpx

Астрологи визначали найбільш ревнивий знак Зодіаку. З ним ой як непросто будувати стосунки

“Ти де? З ким? Що ця людина робить поруч з вами?» – погодьтеся, це не найприємніші запитання. Іноді буває так, що ваш партнер раптово влаштовує перед вами сцену – починає звинувачувати вас у зраді, вимагає доказів вірності, раптово йде без будь-яких пояснень…

Кілька знаків Зодіаку відразу відрізняються сильними ревнощами. Просто хтось це вміло приховує, а інші дуже легко показують. Тому багато астрологів стверджують, що найбільш ревнивим знаком Зодіаку є Скорпіон. Ось чому:

Скорпіон дуже мстивий. Він може довго і ретельно шукати докази зради, хоча минуло вже кілька років після подій, які його зачепили! Він пам’ятає все і при кожній зручній або незручній нагоді нагадує іншим про свої підозри.

Скорпіон терпіти не може, коли увага партнера йде «в бік» – чи то робота, чи друзі, він відчуває себе покинутим і починає всіляко нагадувати про себе – дзвінками, скандалами і претензіями.

Скорпіон вміє приховувати свої почуття. Він посміхається і каже: «Так, так, звичайно, все добре, погуляй з друзями», а потім кожен день нагадує:  Куди ти знову йдеш, тебе постійно немає вдома».”

Скорпіон все робить дуже продумано. Якщо він переконає себе, що його обдурили, або, того гірше, знайде реальні докази зради, його помста буде справді нестерпною. Він не припинить відповідати будь-якими засобами.

You cannot copy content of this page