fbpx

Астрологи пророкують різкий кармічний поворот знакам зодіаку 5 серпня

Астрологи пророкують різкий кармічний поворот знакам зодіаку 5 серпня

У ОВНІВ у житті відбудеться безліч цікавих подій, зустрічей, важливих розмов. Все, що вдається, є основою для майбутніх досягнень. Саме час подумати про майбутнє.

ТЕЛЬЦІ можуть зіткнутися з плутаниною у професійних справах. Однак і в цьому можна знайти щось приємне. Неоднозначний день, у всьому слід дотримуватися помірності та обережності.

БЛИЗНЮКИ привертатимуть увагу оточуючих своїми сміливими промовами: велика спокуса висловити все, що накипіло. Принаймні будьте обережними у негативних оцінках.

РАКІВ чекають нові комерційні пропозиції. Використовуйте на повну котушку свою чарівність, особисті зв’язки. Очікується ціла серія випадковостей, які насправді такими не є.

У ЛЕВІВ можливі грошові втрати через дії партнерів. Зараз варто дотримуватися вичікувальної тактики, а до проблем ставитися філософськи. Працюйте над собою.

ДІВИ, розраховуйте, в основному, на свої сили. Причому проблеми слід вирішувати у максимально короткий термін. Увечері забезпечте вихід енергії: потанцюйте під улюблену музику.

ТЕРЕЗАМ доведеться пристосовуватися до мінливих обставин. Бажано використати всі добрі пропозиції долі. Не відмахуйтеся від того, що здається вам незначними дрібницями.

СКОРПІОНАМ професійна інтуїція нагадує необхідність реформ. Відбудуться події, що відводять убік від наміченого плану, проте вам варто сумлінно виконати старі зобов’язання.

СТРІЛЬЦЯМ доведеться обстоювати право на особисту думку. Настає плідний період для творчих натур: настав час заявити про себе, про неабиякі здібності та своєрідний життєвий досвід.

КОЗЕРОГИ перебувають у найдобрішому становищі почуттів. Попереду ціла купа справ, але вас це тільки бадьорить. Зараз легко зробити правильний вибір, ухвалити правильне рішення.

ВОДОЛІЇ будуть раді взяти участь у чомусь незвичайному. Дуже важливо добре розуміти те, що ви робите: не сподівайтеся, все влаштується без вашої участі. У вирішенні фінансових питань ви досягнете успіху.

РИБАМ стане легше справлятися з професійними обов’язками. День дозволить на славу попрацювати, а вечір — із задоволенням відпочити. Не допускайте конфліктів у сім’ї.

You cannot copy content of this page