fbpx

Астрологи назвали знаки Зодіаку у предтавниць яких у сумочці завжди панує безлад

Козеріг

Складно повірити, що у таких акуратних і практичних панянок десь може бути бардак. Але якщо йдеться про сумочку, то це цілком реальне.

Козероги просто не приділяють уваги тому, у якому стані предмет знаходиться. Вони просто щоранку скидають туди всі речі, які можуть їм знадобитися протягом дня, а потім забувають про те, що половину треба дістати, оскільки захоплюються справами.

У результаті в сумочці у них накопичуються речі, які просто захаращують її. Навіть самі Козерога часом не можуть знайти те, що їм терміново знадобилося.

Близнюки

Представниці даного зодіакального сузір’я взагалі не особливо переймаються тим, щоб був порядок. Близнюки женуться за емоціями, за враженнями, про побутові речі вони просто не думають.

Останнє їм ніколи робити, оскільки треба спілкуватися, треба переміщатися з місця на місце. Та й взагалі хаос у сумочці Близнюкам найчастіше грає на руку.

Вони не завжди стежать за цією річчю, часто залишають її без нагляду. Грабіжник просто не зможе нічого знайти.

Стрілець

Порядок байдужий до дівчат цього знаку. Стрільці взагалі про зовнішнє не думають ніколи, їм більше цікавий свій і чужий внутрішній світ.

Вони спілкуються, весело проводять час із друзями, гуляють та розважаються. У сумочці вони носять усе, що тільки може стати в нагоді. Таку кількість речей просто неможливо скласти рівно та акуратно.

Стрільці часом роблять спроби навести лад, але вони провалюються.

You cannot copy content of this page