fbpx

Астролог розповів, що не можна робити знакам зодіаку у липні

Астролог розповів, що не можна робити знакам зодіаку у липні

Липень виглядає місяцем досить контрастним за всіма параметрами.

Особливо разюче відрізнятимуться відносно спокійна перша і більш вибухова, загрожує різними непередбачуваними поворотами подій друга половина місяця. Місцем і датою вододілу стане Молодий місяць у понеділок, 17 липня.

Ну а починається липень із взаємодій планет цілком активно. Ситуацію на небі в перші дні місяця можна назвати за байкаписом Криловим «Лебідь, рак і щука».

Красива конфігурація, коли Сонце і Меркурій по черзі гармонійно аспектують Сатурн і Юпітер, дає хорошу ділову хватку та підвищені можливості у соціальних сферах, опікується спілкуванням з авторитетними особистостями. З іншого боку, «квадратура» Венери до Урану (2 липня) та розворот Нептуна на ретроградний рух (1 липня) паралельно створюють передумови різких розворотів, сумнівів, відмов у комунікаціях, зривів домовленостей.

Проте суботу, 1 липня, краще не ігнорувати якихось активних починань.

Гороскоп Повний місяць у понеділок, 3 липня, (14:38) не містить якоїсь складної чи негативної динаміки.

Два тижні до Молодика 17 липня – цілком стабільний період. Виняток – понеділок та вівторок, 10-11 липня, коли спочатку Марс (10) та Меркурій (11) поміняють знаки перебування (на Діву та Лева відповідно), а потім Меркурій пройде напружений аспект із Плутоном. У ці дні очікується сплеску конфліктів як у побуті, так і в політиці, серйозних заяв лідерів та публічних особистостей.

Що характерно у цей самий термін відбудеться саміт НАТО у Вільнюсі.

Друга половина липня, починаючи з грізного Молодика 17 числа, виражена двома гучними опозиціями, що зростають – світила протистоятимуть Плутону, а дві шкідливі планети Марс і Сатурн один одному. Можна без перебільшення сказати – карта молодика несе щось руйнівне.

Причому руйнівними спочатку можуть бути ухвалені під тиском обставин рішення. Навіть однієї із цих опозицій вистачило б для резонансу.

На побутовому рівні окрема опозиція Марса та Сатурна здатна наламати дров у вигляді підвищеної аварійності в горах, на виробництві та на транспорті.

Особливий контроль та техніка безпеки, відмова від ризиків, важливих фінансових угод потребує весь тиждень від молодика з 17 по 23 липня.

Ще одна важлива подія липня – розворот Венери у ретроградний рух із 23 липня, в якому вона залишатиметься до 4 вересня. Традиційно період задньої Венери створить вікно можливостей для повернення до минулих відносин і контактів з давно забутими партнерами та друзями. Варто з великою обережністю в цей час ставитись до великих вкладень, укладень тривалих фінансових угод. А в період з 17 по 25 взагалі краще відкласти старти проектів на перспективу.

Найбільш напружені дні липня, що несуть конфлікти, у тому числі вразливіші для здоров’я – 2-3, 6, 13, 17, 20-23, 28 липня.

Сприятливі дні, що спричиняють більш позитивні взаємодії планет, допомагають досягати результату і успішніше домовлятися – 1, 7-8, 11-12, 14-16, 29-30 (умовно), 31 липня.

You cannot copy content of this page