fbpx
Дозвілля
Ассоль нагадала про себе стильною та відвертою фотосесією на пляжі (фото)

Співачка Ассоль зважилася на спритний піар-хід, щоб утримати увагу публіки – дівчина розмістила в мережі пікантні фото в  позах, передає Корупція.Стар

22-річна Катя Гуменюк (справжнє ім’я співачки), яка більш відома під псевдонімом Ассоль, ще в 5-річному віці стала популярною завдяки своїм пісням Червоні вітрила і Моя мама найкраща на світі. Однак дуже скоро вона зникла зі світу шоу-бізнесу.

Знову заговорили про Ассоль тільки через 13 років, коли дівчина вийшла на сцену шоу Х-фактор 3, щоб спробувати долю. Кастинг Катя пройшла, проте судді відправили її додому ще до початку прямих ефірів.

Читайте також: ВАКАРЧУК НАДИХНУВ ЕКС-АССОЛЬ ПРЕДСТАВИТИ АВТОРСЬКУ ПІСНЮ- “Я ТАК ХОЧУ” (ВІДЕО)

Проте, про себе молода зірка вже заявила. Більш того, вона зважилася на сміливий крок – опублікувала в соціальній мережі відверті фотографії з узбережжя. Напевно це приверне увагу представників протилежної статі до її творчості.

Нагадаємо, батько співачки Ассоль – Ігор Гуменюк – український бізнесмен, почесний президент ЗАТ “АРС”, одного з найбільших учасників вугільного ринку країни. Поєднує підприємницьку діяльність з політикою, народний депутат України, приятель найбагатшого українця – Ріната Ахметова. Незважаючи на досить відомі політичні та бізнесові зв’язки, не любить публічність.

Джерело.

facebook