fbpx
Перейти до вмісту

Аргентина та Чилі призупинили постачання в росію літієвої руди, а це удар по автопрому, авіабудуванню, металургії, мікроелектроніки, хімії та інших

«Аргентина та Чилі призупинили постачання в росію літієвої руди», – заявив заступник директора департаменту металургії та матеріалів Мінпромторгу Владислав Демидов, передає “Економічна правда”.

Літій, його з’єднання та сплави критично необхідні для технологічного розвитку багатьох галузей – автопрому, авіабудування, металургії, мікроелектроніки, хімії та інших. Літій найбільш важливий для виробництва акумуляторних батарей великої ємності.

“В Росії відсутній видобуток літієвої сировини, сировина надходить у вигляді карбонату літію в основному з Чилі, Аргентини, Китаю та Болівії. Саме в реальних умовах відвантаження з Чилі та Аргентини припинені, поточна можливість отримувати сировину є тільки з Болівії”, – сказав Демидов.

“По літію проблема взагалі-то вже гігантська, тому що у випадку, якщо буде відмова у постачанні сировини з Болівії, то, на жаль, літієвої сировини нам брати ніде”, – сказав чиновник.

Фото: ілюстративне.

04/13/2022

Позначки:

You cannot copy content of this page