fbpx
Події
Арестович пояснив, чому не можна було оголосити українцям, що Росія точно нападає

Після початку війни стало відомо, що влада знала точний день вторгнення Росії на територію України.

Проте українців про початок повномасштабної війни керівництво країни не повідомило. В інтерв’ю ISLND TV радник керівника Офісу президента Олексій Арестович пояснив, чому громадянам не сказали, що почнеться війна:

“Чому не можна було оголосити Україні, що Росія точно нападає, коли ми вже знали, що нападає. Тому що почався б масований вихід біженців і вони б забили всі дороги, це було б 8, 10, 12 мільйонів людей і армія б не пройшла в райони оборони. Це повне блокування доріг. У цьому випадку це дуже бажана ситуація для російського воєнного керівництва і в цій ситуації ми, напевно, програвали війну і лівобережжя все – тому що з лівого берега пішли би на правий. 50 мостів всього в Україні, було б забите все.

Жодним чином ми б не впоралися з цією ситуацією. І тепер питання – яке рішення ми мали прийняти? Або замовчати, або залишити паралізовану країну, або, напевно, здати лівобережжя… За всіма сценаріями, які я особисто рахував з іншими фахівцями, ми не витягували війну, якщо б ми оголосили раніше, що війна почнеться”, – прокоментував Арестович.

Фото: скрін з відео.

04/08/2022

You cannot copy content of this page