fbpx
Події
Антициклон Христина: Наталка Діденко попереджає про серйозне зниження температури

В Україну з Європи прийшов новий антициклон Христина, який повністю витіснить опади і встановить сонячну, але морозну погоду.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала синоптик Наталія Діленко, пише “Обозреватель”

“Ось якраз у нас зараз метеорологічна класика – ясна погода з морозякою. Лише на сході ще затримується сніг, але і звідти завтра опади підуть”, – зазначила вона.

У четвер, 25 січня, за словами синоптика, по всій Україні очікується суха переважно ясна погода з температурою повітря найближчої ночі -8 … -14, місцями -15 … -20 градусів. “Завтра вдень -4 …. -9, в Сумській, Харківській, Луганській областях -8 … -12 градусів.

Читайте також: ЗНUКЛOГО В КИЄВІ 9-РІЧНОГО ПАВЛА КОТИКА, ЗНАЙШЛИ В 100 КМ ВІД ДОМУ

Найвищі градуси будуть в західних областях – вночі +3 … + -10, вдень 25 січня від -4 до + 2 градусів тепла! ” – зазначила Діденко. У Києві в четвер також буде сухо ясно і морозно. Найближчої ночі -14 … -17 градусів, удень -6 … -8 градусів.

“Мороз ще трохи полютує, а серйозно потеплішає в неділю, 28 січня. Цікаво, що зараз ми – одні з найхолодніших в Європі. У Франції, Німеччині, Італії, Великобританії, навіть в Швеції і Норвегії (правда, в південних їх районах) температура повітря навіть вранці становить + 4 … + 13 градусів тепла! У нас крутіше – у нас антициклон! ” – додала синоптик