fbpx
Події
Антирекорд: у Києві за добу грабіжники відібрали золото у десяти жінок

Впродовж доби, 6 червня, грабіжники зірвали золоті ланцюжки у десяти перехожих. Всі постраждалі – жінки у віці 23-54 років.

Так, на вулиці Ружинської в Шевченківському районі невідомий зірвав золоту прикрасу з 45-річної жінки.

Ще один подібний випадок стався на вулиці Сімферопольській в Дарницькому районі, там жертвою “золотого” грабіжника стала 54-річна жінка.

У Святошинському районі від нападів мисливців за золотом постраждали три жінки. Пограбування відбулися на вулиці Зодчих (напали двічі) і на вулиці Чистяковської.

У Дніпровському районі також відбулося три подібних злочини: на вулиці Будівельній, на Космічній і на проспекті Алішера Навої.

Грабіжників, які відібрали золоті ланцюжки у перехожих на вулиці Північній в Оболонському районі та на вулиці Мілютенка у Деснянському районі, правоохоронцям вдалося затримати.

Як пояснили у поліції, влітку люди носять легкий одяг, в результаті чого ювелірні прикраси залишаються на виду. Злочинці стежать за перехожими (частіше за жінками), і вибирають жертв, у яких на шиї дорога ювелірка. Потім, знайшовши момент, зривають ланцюжок і тікають, будучи впевненими, що жертва не зможе їх наздогнати.

Читайте також: НАХАБНЕ ПОГРАБУВАННЯ У КИЄВІ: ГРАБІЖНИКИ ВКРАЛИ З МАШИНИ 2 МІЛЬЙОНИ

Джерело.

Реклама