fbpx

Анoмальна спека до +51 накрила планету і рухається в Україну

На цьому тижні небувала спека стоїть не тільки в Африці, але навіть на Півночі Сибіру і Канаді. Температура б’є рекорди відразу в декількох точках світу.

Зокрема, в цьому році в Канаді літо надзвичайно спекотне. На вулиці 34 градуси за Цельсієм, але через високу вологість температура відчувається на всі 40. За півтора місяця від перегріву загuнули 54 канадця. Це були люди похилого віку, які стрaждaли від хронiчних зaхворювaнь. До того ж, вони перебували в закритих приміщеннях біля кондиціонера, пише “Сегодня“.

У сусідніх з Канадою США про зaгиблиx не повідомляють. Але і там сезон видався надто сонячним: в Каліфорнії з ранку було 35 градусів тепла, до обіду – вже 41.

А ось у Великобританії і Бельгії – які часто називають дощовими королівствами – незвично теплому літу раді. У Брюсселі обладнали міський пляж біля одного з каналів: насипали піску, поставили ігрові майданчики і кафе для дорослих.

Також спека повертається і в Україну. У північних регіонах синоптики обіцяють 30 градусів за Цельсієм і вище, в південних – всі 40. Але, незважаючи на це, Карпатах дощитиме. Та й в інших регіонах суха сонячна погода буде чергуватися з опадами аж до кінця літа.

Читайте також: “Просять смаженої курки і менше домашніх завдань”: діти з підводної печери в Таїланді написали листи рідним

You cannot copy content of this page