fbpx

Аніта Луценко показала живіт після пологів

32-річна українська спортсменка і тренер Аніта Луценко повідомила, скільки важить через тиждень після народження дитини.

Через тиждень після пологів тренер Аніта Луценко на своїй соцсторінці розповіла, що вже вирішила приступити до “роботи над собою”. Вона написала, що зараз важить 67 кілограм, а хоче 55-56.

Тому вона для себе визначила, що буде їсти чотири рази на день о 9:00, 12:00, 16:00, 20:00. Аніта докладно написала, що вона включила в свій раціон.

“Let’s start The Show! Сьогодні приступаю до роботи над собою)) Овочі (в тому числі жовті помідори), фрукти (крім полуниці), кефір, сир, хліб, макароші, гречка, супчики, рибка, сир, авокадо, нешліфований рис, яйця, курка, квасоля (треба спробувати ще) “, – розповіла тренер.

Читай також: ТРЕНЕР ШОУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ” АНІТА ЛУЦЕНКО СТАЛА МАМОЮ (ФОТО)

Також Луценко опублікувала фото, на якому показала, як виглядає зараз її живіт і повідомила, що пресом вона поки не буде займатися. Оскільки шість тижнів після пологів категорично заборонено качати прес.

“Ходжу весь час в корсеті післяпологовому (річ дуже потрібна ще в пологовому будинку після кесаревого). У мене їх 2 шт. Уже зараз, звичайно, зрозуміло, що якщо на животі буде хоч мінімум зайвого, то шрам буде видно, якщо плоский живіт, то і нічого не буде помітно. Буду намагатися записувати відео своїх тренувань “, – додала Аніта.

anita_lucenko

Джерело.

You cannot copy content of this page