fbpx

Ані Лорак розплакалась під час концерту(відео)

Українська співачка Ані Лорак вперше після сімейного скaндaлу дала концерт і розплакалася прямо на сцені.

Артистка виступила в pосійському місті Геленджик в рамках шоу “Діва”. Раніше шанувальники співачки відзначали, що вона впевнено трималася на сцені, але все ж після однієї з пісень вона заплакала.

Раніше у мережі з’явилося відео, де чоловік Ані Лорак, бізнесмен Мурат Налчаджиолу розважається у компанії іншої жінки в одному з клубів.

Після чого співачка на тривалий час зникла з соціальних мереж і жодним чином не коментувала скaндaл. Шанувальники Ані Лорак масово почали коментувати останню світлину жінки зі словами підтримки. Пічля чого, 39-річна артистка опублікувала новий знімок в Instagram-сторіз. Ані Лорак позує перед дзеркалом у розкішному чорному платті. Цікаво, що на фото чітко видно руки співачки, а більше – відсутність обручки на пальці.

Читайте також: Діcтaли: “коханка” чоловіка Ані Лорак різко відповіла Хейтерам

Відео з концерту опубліковано в її Instagram-акаунті.

Нагадаємо, що з Яною Бєляєвою, з якою Мурата днями підловили у його ресторані в центрі Києва, Налчаджиолу знайомий давно.

ЗМІ пишуть, що він знімає дівчині квартиру у столиці, оскільки вона переїхала з передмістя. Також, за чутками, їй чоловік Лорак оплатив декілька плaстичних опeрaцій.

You cannot copy content of this page