fbpx
Події
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу разом відвели дочку в перший клас(фото)

Ані Лорак та її чоловік Мурат Налчаджиоглу відвели дочку Соню в школу. Селфі з першокласницею поділився в Інстаграмі чоловік співачки – це їх перше спільне фото після скaндaлу зі зpадою.

– Перший день в школі. Дякую Богу, що я бачу цей день в моєму житті. Господи, благослови мою родину і всіх дітей в світі. Прости мене за всі мої помилки, Господи. Дай мені силу ніколи не здаватися, – написав Мурат.

Мурат не уточнив, за які помилки вибачається, проте його підписники вирішили, що мова йде про зраду з київської тусовщицею і моделлю Яною Бєляєвою. Чоловік Ані Лорак також опублікував відео, на якому Соня розповідає віршик під час урочистої лінійки.

– Люблю Соню. Моя безмежна любов. Просто за ті дні, які я не проводив з тобою. Прости мене, Господи, – написав Мурат.

Читайте також: Зловила букет нареченої: коxанка чоловіка Лорак натякнула на ймовірне заміжжя(фото)

Ані Лорак буде платити за навчання дочки 30 тисяч доларів на рік

Ані Лорак теж поділилася знімками зі школи, проте на них немає Мурата.

– Сьогодні найсвітліший день! Моя маленька дівчинка пішла в школу, – написала Кароліна. – А ще у нас випали два молочних зуба.

Соня буде вчитися в Павлівській гімназії в Підмосков’ї, незважаючи на те, що з народження жила в Києві. Навчання в рік в першому класі коштує 30,9 тисяч доларів.

Соня не єдина зіркова першокласниця в цій школі. Дочка Глюкози також стала ученицею цього закладу. Гімназія створена на базі Вищої школи економіки і славиться своїм викладацьким складом з носіїв іноземних мов і кандидатів наук.

А ещё у нас выпали два молочных зуба. 😁

Публикация от Ани Лорак (@anilorak)

Чоловік співачки Мурат живе в Києві, де у нього бізнес. Ані Лорак більше часу проводить в Poсії. Співачка так і не прокоментувала скандал зі зрадою, але схоже подружжя у всьому розібралося і не збирається розлучатися.

Джерело.