fbpx

Ані чи Яна: стало відомо із ким зараз живе Мурат Налчаджиоглу

Чоловік української відомої співачки Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу, який раніше публічно зpaдив її з молодою київською “мажоркою” Яною Бєляєвою продовжує свої відносини з коxанкою. Пара проживає разом в Києві, поки артистка працює в Pосії.

Так, за словами знайомої пари, Бєляєва і Мурат знімають квартиру в престижному районі Києва. Цілком ймовірно, що вони це роблять за кошти Кароліни. Про це виданню “Обозреватель” повідомило наближене до оточення Бєляєвої джерело, що побажало залишитися невідомим.

Крім цього, джерело зазначило, що відносини Мурата і Яни розвивалися значно раніше. Вони познайомилися в нічному клубі, де часто відпочивали у компанії спільних друзів. Спочатку Налчаджиоглу і Бєляєва були просто друзями, але незабаром почали проявляти один до одного очевидні знаки симпатії. Ймовірно, ініціатором відносин був сам чоловік Лорак.

Більш того, знайома Яни зазначила, що для Мурата Бєляєва – далеко не єдина пасія.

“Він постійно тусувався в цьому клубі з дівчатами. У нього їх завжди було багато. І навіть зараз Яна не єдина”, – поділилося інформацією джерело.

Читайте також: Яна Бєляєва розповіла, що її пов’язує з чоловіком Ані Лорак(відео)

Нагадаємо, близько місяця тому чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу був спійманий на зpаді. Чоловіка застукали з молодою моделлю в одному з київських караоке-клубів. Парочка була добряче напідпитку і вела себе нeпpистoйно, пpистpасно обiймаючись. Коxанкою Мурата виявилася киянка Яна Бєляєва. У цей час сама Лорак брала участь у фестивалі “Жара”, який проходив в Баку (Азербайджан).

Пізніше ЗМІ опублікували деталі про пригоди чоловіка Ані Лорак. Очевидці розповіли, що Налчаджиоглу ніколи не володів власним бізнесом – він отримав все завдяки одруженню на Кароліні. Більш того, він захоплювався нapкoтикaми.

Сама ж Бєляєва заперечувала романтичні відносини з Налчаджиоглу. Вона розповіла, що знайома з Муратом близько трьох років, але ніякої любові між ними немає. До того ж, вона зазначила, що на cкaндaльному ролику зображена інша жінка.

You cannot copy content of this page