fbpx
Дозвілля
Анджеліною Джолі зацікавилися органи опіки

У актриси велика колекція холодної зброї, до якої є вільний доступ навіть у восьмирічних двійнят.

Гучна справа про жорстоке поводження Бреда Пітта з дітьми триває. Вчора Департамент з питань сім’ї та дітей Лос-Анджелеса вирішив продовжити це розслідування. Як повідомляють західні ЗМІ, тепер у чиновників з’явилося багато питань до самої Анджеліни Джолі.

Нагадаємо, що раніше вся увага ФБР і Департаменту з захисту сім’ї і дітей була зосереджена лише на Бреді Пітті. За даними ЗМІ, під час польоту з Франції до США 15-річний Меддокс сказав щось таке, що вивело з себе знаменитого батька. Актор кинувся на сина і встиг торкнутися його плеча, але Джолі встигла встати між ними. По поверненню актриса подала документи на розлучення з чоловіком і клопотання про одноосібну опіку над їхніми шістьма дітьми. Тоді ж ФБР за заявкою органів опіки зайнялося розслідуванням події на борту.

Минулого тижня поліцейські відвідали Анджеліну Джолі, щоб ще раз розпитати її про інцидент і атмосфері в родині. Їхній візит до орендованого будинку актриси в Малібу затягнувся на три години. Раніше вже були допитані члени екіпажу літака, а також прислуга і близькі родини Джолі-Пітт. Що з їх свідчень насторожило слідчих, поки що не ясно. Але розслідування, яке повинно було закінчитися 20 жовтня, продовжать в результаті ще на кілька тижнів. Джерела припускають, що справа в дивних методах виховання, які практикує голлівудська актриса. Так, няня, яка працювала в будинку знаменитостей, розповіла, що Анджеліна заохочує ігри дітей з ножами. У актриси велика колекція холодної зброї, до якої є вільний доступ навіть у восьмирічних двійнят.

Читайте також: Анджеліна Джолі пішла від Бреда Пітта до мільйонера – ЗМІ

Джерело.

facebook