fbpx

Андрій Шевченко не стримав сліз, розповідаючи перед Нью-Йорком про вбитих дітей в Україні

Ексголовний тренер збірної України з футболу Андрія Шевченка насилу впорався з емоціями, виступаючи перед 3 000 студентами в Нью-Йорку на церемонії відкриття проекту ООН “Зміни світ”. Український тренер видав потужну промову про війну в Україні і в якийсь момент не зміг стримати сліз.

Шевченку довелося зробити невелику паузу, коли він почав говорити про дітей, убитих російськими окупантами.

“Подумайте про школу, друга, іграшки, футбольний м’яч, місце, де вам подобалося грати з вашими батьками або вашими друзями. Українські діти просто зараз позбавлені цього. Вже минув місяць, коли в моїй країні почалася війна. Місто, яке вони оточили, Місто, яке вони оточили, російська армія, вбиваючи цивільних громадян, вбиваючи дітей… Вони це називають “військова операція”. Це не військова операція. Це вбивство громадянських людей. Моє серце розбите”, – сказав Шевченко.

“Я дуже пишаюся тим, як моя країна зараз захищається, захищає демократію. Наш президент встав і об’єднав усіх людей разом, об’єднав усіх українців та об’єднав увесь світ. Тому що ми маємо зупинити війну разом. Ми повинні зупинити війну зараз”, – підсумував Шевченко, пише Обозреватель.

Фото: скрін.

04/03/2022

You cannot copy content of this page