fbpx

Андрій Джеджула одружується, та позбавляється тату з іменем Санти (фото)

Шоумен Андрій Джеджула розповів про нову кохану Юлію Леус та зізнався, що готовий до найважливішого кроку у житті — весілля. Про це йшлося в ТСН.

“Ми зустрілися на весіллі у спільних друзів. Нас посадили за одним столом. У той момент – я вільний хлопець, вона вільна дівчина. Як з’ясувалося, ми з Юлею знайомі вже років вісім, у нас навіть була спільна фотографія. Вісім років тому вона була у стосунках, а я тільки-но розійшовся із мамою своєї дитини. У принципі був вільний чоловік, але добре, що вона мені тоді не трапилась. По-перше, вона була зайнята, хоча тоді дуже сподобалася. По-друге, не знаю, наскільки я був серйозним – юнацький максималізм, і мстиве ставлення до жінок. Дуже добре, що вона не стала черговою. Як сильно би вона не сподобалася мені тоді – я не дивлюся на жінок, які перебувають у серйозних стосунках. Але хотілося проводжати очима. Услід дивився. Чесно. Бог зробив так, як було потрібно. Вісім років. І ось, ми опинилися за одним столом. І від того дня почалося. Перші три тижні придивлялися один до одного. Потім мій батько запросив нас на дачу. Замість одного, провели п’ять днів. І з того моменту не розлучаємося”, – поділився шоумен.

Читайте також: “З папіком треба спати двічі на тиждень”, – сповідь студентки з Тернопільщини

Шоумен жодного разу не був офіційно одружений. Тому, зізнався, що готовий до такого кроку. Щоправда вважає важливішим вінчання, ніж банальний розпис у РАЦСі.

Джеджула свого часу витатуював ім’я Санти Дімопулос на своїй нозі, після розставання зі співачкою вирішив позбутися візерунка.

“Вибив на нозі її ім’я і вона пішла. Не пишіть на нозі, треба на серці, – радить Андрій Джеджула і розповідає, як позбувався татуювання з ім’ям колишньої коханої, – почав зводити, мені потрапила інфекція, скальпелем розрізали хірурги, на антибіотиках сидів, Три раз перебивав, щоб нормально виглядало”.

Джерело.

You cannot copy content of this page