fbpx
Дозвілля
Андрій Данилко став одним з нових суддів шоу “Х-фактор”

Телеканал СТБ зробив повне перезавантаження популярного українського талант-шоу «Х-Фактор» та змінив всіх чотирьох суддів.

Так замість незмінних зіркових тренерів Ігоря Кондратюка, Сергія Сосєдова, грузинської співачки Ніно Катамадзе, яка була членом журі останніх двох сезонів, і новачка 7-го сезону Андрія Хливнюка глядачі побачать зовсім інших зірок.

У 7 сезоні шоу «Х-фактор» суддівські крісла займуть: музичний продюсер і композитор Костянтин Меладзе; фронтвумен гурту «The Hardkiss» Юлія Саніна; артист, автор і композитор, полтавчанин, Андрій Данилко, а також соліст групи «Агонія» Антон Савлепов (екс-лідер «Quest Pistols Show»).

Читайте також: Андрій Данилко судиться за незаконне використання його фотографій

«Так, у« Х-фактора »тепер абсолютно нове “суддівське лице”, але він, як і раніше, буде самим впізнанним шоу країни, найулюбленішим, парадоксальним, теплим і справжнім», – коментує зміни керівник проекту Олена Романенко.

Вибір саме такого складу журі в «Х-фактор-7» – невипадковий.

«Думка таких метрів як Костянтин Меладзе і Андрій Данилко давно є авторитетним для глядачів і колег по сцені. Визнання і довіру Юлії Саніні Україна висловила десятками тисяч голосів під час національного відбору на Євробачення-2016. А Антон Савлепов – це яскравий представник нового покоління українських артистів, які вміють за допомогою вокалу, танцю і неймовірної харизми влаштувати на сцені висококласне шоу. Нові судді Х-фактора в 7 сезоні точно знають, які виконавці потрібні сьогодні українському шоу-бізнесу »- говорить Олена Романенко.

Джерело.

Реклама