fbpx
Події
Анастасія Приходько відзначила шкіряне весілля з чоловіком (фото)

Історія знайомства Анастасії з чоловіком Олександром вельми незвичайна.

Співачка Анастасія Приходько, яка намагається тримати своє особисте життя в секреті, зазначила третю річницю сімейного життя. Про урочисту подію зірка повідомила на своїй сторінці в соцмережі.

“Зізнатися чесно, я навіть не знала, що три роки спільного життя називають шкіряним весіллям: вважається, що після трьох років сім’я, як живий організм, обзаводиться шкірою, яка скріплює пару в єдине ціле, – розповідає Анастасія. – Для нашої родини це дуже важлива подія, адже за словами психологів, для кожної пари найбільш переломними є три роки спільного життя, сім і 11 років. Я рада, що ми з чоловіком пройшли перший рубіж, так і не розгубивши своїх почуттів один до одного!”.

Читайте також: Марія Яремчук вразила весільним платтям зі сміливим декольте (фото)

Історія знайомства Анастасії з чоловіком Олександром вельми незвичайна. “Ми знайомі з самого дитинства, зі школи, – зізнається Анастасія. – Саша старше мене і тому шкільного роману не було, я лише ходила і тихо в серці його любила, і ніхто не знав про це. Незабаром, коли мені виповнилося 18, був блискавичний роман, але ми недовго зустрічалися, нічого не вийшло, ми розлучилися. Періодично я дізнавалася, де Саша і що з ним, але на цьому все і закінчувалося. і ось, через 10 років у мене виявився номер його телефону і я просто вирішила зателефонувати і дізнатися, як він. Набрала, домовилися зустрітися”.

Від гуляння на честь третин річниці з дня весілля Анастасія та Олександр відмовилися, як і тоді, три роки тому, коли було пошито весільну сукню, замовлений банкет і запрошені гості. За кілька днів до важливої дати, молоді вирішили відмовитися від традиційного весілля. “Ми зняли будинок за містом, куди і поїхали святкувати день народження нашої сім’ї, – розповідає Приходько. – Ми запросили друзів, правда, нікому нічого не стали говорити. Потім ближче до ночі повідомили, з якого приводу зібралися, щоб на цьому не акцентувати увагу, а просто відпочивати і згадувати найяскравіші моменти з життя”.

Читайте також: Санта Дімопулос вбралась у розкішну вишиванку на світський захід (фото)

Джерело.