fbpx
Події
Аналогове телебачення 1 вересня таки не вимкнуть: деталі

Плановий перехід на “цифру” заборонив суд. Аналогове телебачення, 1 вересня, таки не вимкнуть. Це  підтвердили у Концерні РРТ, пише ТСН.

Причина – судовий позов. Кажуть, отримали на руки рішення Сарненського районного суду Рівненської області. Одна із жительок міста вимагає у держави забезпечити право на отримання інформації через аналогове телебачення. Стверджує, Україна не забезпечила належне покриття цифровим ТБ, не забезпечила соціально незахищених тюнерами. Як результат – частина українців може залишитися без сигналу взагалі. А це – порушення закону “Про інформацію” та Конституції.

Читайте також: Очікується вже у жовтні: на Україну насувається нова eпiдeмія

У концерні кажуть, хоч і готувалися до відімкнення, втім виконуватимуть судове рішення. Адже воно є пріоритетним. Про ситуацію, вже повідомли Національну раду та Держспецзв’язок.

Втім деякі із областей уже встигли переконатися, що таке бути без українського телебачення. На Миколаївщині у кількох населених пунктах зникло і аналогові, і навіть цифрові канали. І така ситуація може повторитися і в інших містах.