fbpx
Події
АМКУ запідозрив мобільні оператори в махінаціях з тарифами

Антимонопольний комітет викрив мобільних операторів в маніпуляціях з інформуванням абонентів про тарифи на голосовий зв’язок
Про це повідомляє прес-центр АМКУ.

В річному звіті відомства сказано, що мобільні оператори Київстар, МТС Україна та lifecell розповсюджують інформацію, яка вводить споживачів в оману.

Оператори мобільного зв’язку, інформуючи абонента про голосову послугу, зазвичай вказують, що тариф становить Х грн/секунда. При цьому оператори додатково повідомляють про принципи тарифікації дзвінків.

“Наприклад, Київстар зазначає, що тарифікація дзвінків по-секундна. Потім додає, що тарифікація дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної в вартість хвилини. А секунди з 2-ї по 60-ту не тарифікуються”, – повідомляють в АМКУ.

Lifecell також вказує, що тарифікація є по-секундною. Але додає, що тарифікація здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови. А решта 59 секунд надаються в рахунок вартості першої секунди.

МТС Україна вказує, що тарифікація здійснюється в першу секунду кожної хвилини. При цьому, оператор не вказує, що тарифікація є по-секундною.

22 грудня АМКУ передав в МТС рекомендації про те, щоб оператор не вводив в оману абонентів. І МТС, за даними відомства, порушення усунув.

Щодо Київстару і lifecell слідство триває.

Читайте також:   Збереження номера при зміні оператора: суд дозволив “мобільний прорив”

Джерело.