fbpx
Дозвілля
Американський хор молитиметься за мир в Україні(відео)

У рамках туру за мир Україною унікальний хор із Арканзасу відвідає Тернопіль. Усі тернополяни можуть безкоштовно відвідати неперевершене дійство, яке відбудеться 18 квітня у БК «Березіль».

Хор виконає для вас пісні, характерні для південної частини Сполучених Штатів, — пісні у стилі ґоспел та спірічуелз. Майже усі учасники хору (за винятком чотирьох) в Україні вперше. Вони з власної волі вирішили приїхати до вашого міста в цей час політичних заворушень, і кожен зі співаків хору молиться за мир в Україні.

Хор із Арканзасу приїздить до України за сприяння благодійної організації MGI, добре відомої в Україні завдяки проведенню шкіл практичної англійської мови. Крім того, завдяки зусиллям MGI в Україні декілька разів проходили тури музичних колективів зі США. До присутніх із коротким словом звернеться організатор туру хору Майкл Готт. Хор «Master’Singers» під чудовим керівництвом диригента Ларрі Грейсона приїхав сюди із самого серця Америки — зі штату Арканзас.

Концерт програми хору вільний для всіх! Кожний бажаючий по завершенню програми може отримати безкоштовно подарунковий диск із записом хору на згадку, – повідомляє адміністрація MGI. – Щиро запрошуємо і будемо раді зустрічі з вами. Сподіваємося, це буде незабутній для вас вечір.

Читайте також: Легендарний актор Жан Рено в Мукачеві почав розмовляти українською (фото)

Захід відбудеться 18 квітня у Палаці культури «Березіль». Початок о 19.00 год.

Джерело.

Related Post

facebook