fbpx

Американський фізик повідомив, що знайшов реальні докази існування Бога

Вчений Мітіо Каку є професором теоретичної фізики і розробником теорії струн, а також його роботи вивчаються у всьому світі. Зараз він повідомив, що знайшов докази існування Бога, пише видання “Сегодня”.

Вагомим аргументом для нього стало існування напіврадіальних тахіонів, що є елементарними частинками, а також їх швидкість руху перевищує світловий аналог у вакуумі. Дослідження показали, що світ з фізичною реальністю дійсно схожий на Матрицю, керовану зовнішнім розумом.

Він створює для людей певні правила, що виключають випадкові зміни. Таким чином, з’явилася музика, яка звучить в просторі, що має 11 вимірювань, разом з іншими факторами, що вказує на реальність Вищої Істоти.

Мітіо Каку, (англ. Michio Kaku;) народився 24 січня 1947 року, Сан-Хосе, Каліфорнія, США – американський учений японського походження, фахівець в галузі теоретичної фізики. Відомий як активний популяризатор науки, автор науково-популярних книг.

Читайте також: Український вчений довів, що молитва змінює кpов і дійсно лікує

Нагадаємо, раніше в Швеції церква заборонила вважати Бога чоловіком.

В правила ведення служб були внесені поправки. Звідти прибрали слова “Він” і “Господь” (Lord). Використовувати слово “Бог” (God) дозволяється.

You cannot copy content of this page